2014
Akıllı Üretim'in Ortaya Çıkması

Bu yıl, üretim sahasında karşılaştığımız sorunları çözmek için yepyeni bir yazılım geliştirdik. Danışmanlık tecrübelerimizi dijital teknolojilere aktardık ve bu sisteme “Akıllı Üretim” adını verdik.

2016
Şirketler Arası Bağın Gücü

Üç yıl boyunca, yazılım ve dijital çözümlerimizde mükemmelliğe ulaşmak için yüzlerce şirketle iletişime geçtik. İşletmeler arası karşılıklı fayda için her zaman yakın temasın gücüne inandık.

2018
Bulut'a Geçiş

İşletmelerin gelecekteki fırsatlarının her zaman bulut tabanlı bir yazılımda olması gerektiğini fark ettik ve tüm dijital süreçlerimizi bulut teknolojisine taşımaya karar verdik ve bu yazılım sistemine Prodrun adını verdik.

Şimdi
Bitmek Bilmeyen Tutkuyla Çalışma

Halen şirketinizin büyümesini önemsiyor ve sizin için en yalın çözümleri geliştirmeye devam ediyoruz. Bir problemi çözmenin en basit yolunu bulmak için bitmek bilmeyen bir tutkuyla çalışıyoruz ve size yardım etmek için can atıyoruz.

Üretim Sektörü İçin ERPProdrun, üretim sektörü yöneticileri ve liderlerine, işletme verilerini gelir üreten bir eyleme nasıl dönüştürecekleri konusunda vizyon kazandırır ve üretim sektörüne özel tasarlanmış en basit bulut ERP ile izlenebilirlik ve karar verme süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur.