Tüm süreçlerden verileriniz toplandığında, işletmeniz için hayati öneme sahip raporları göreceksiniz. Bunlar işletmenizin veri analizi için temel oluşturacak. Örneğin tamamlanmış operasyonlar, müşteri ve tedarikçi bakiyesi, duruş kayıtları, sırada bekleyen operasyonlar, sevkiyat performansı, iş istasyonlarının toplam çalışma süreleri, teslim alınmamış satın alma siparişleri, sevk edilmemiş müşteri siparişleri, operatör performansı gibi raporlar her daim hazırdır.

Bazı basit raporlar veya anlık bilgiler pano sayfasından hızlıca görülebilir. Örneğin toplam çalışma süresi, operasyon bildirimleri, aktif iş istasyonları gibi hızlı bilgiler gün içinde takip yeteneğinizi yüksek tutacaktır.

Prodrun’da raporlarınızı ve panonuzu genişletmek için herhangi bir limit yoktur. Tüm raporları PDF veya Excel dosyası olarak da alabilirsiniz. Ayrıca işletmenize özel raporların sistemde yer alması için bize talep gönderirseniz, hayata geçirmekten ve işletmenize katkı sağlamasından mutluluk duyarız!


Prodrun’ın izlenebilirlik ilkesiyle tasarladığı önemli işletme süreçlerini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz.

 


Üretim Sektörü İçin ERPProdrun, üretim sektörü yöneticileri ve liderlerine, işletme verilerini gelir üreten bir eyleme nasıl dönüştürecekleri konusunda vizyon kazandırır ve üretim sektörüne özel tasarlanmış en basit bulut ERP ile izlenebilirlik ve karar verme süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur.