Üretim sahasında çalışan operatörler, tablet üzerinden kullandıkları Operatör Arayüzü uygulaması ile operasyonlar ve iş emirleri hakkında her şeyi görebilir. Siz de nerede olursanız olun, iş istasyonlarının anlık durumlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Örneğin, operatör duruş butonuna dokunduğu zaman, siz de iş istasyonunun gerçek zamanlı bir şekilde “duruşta” olduğunu görürsünüz. Operatörler ayrıca gerçekleşen duruş ile ilgili detayları sisteme girebilirler; duruş tipi, duruş zamanı ve açıklaması gibi.

Kullanımı oldukça basittir. Pano sayfasından tüm iş istasyonlarının hangi iş emrinde, hangi operatörün, hangi ürün ve müşteri için, hangi operasyonda olduğunu görebilirsiniz. Operatörler uygulamayı tabletten, laptop’tan veya telefondan kullanabilirler.

Üretim sahasında kağıtlarla yapabileceğiniz her şeyi düşünün. Örneğin kağıda notlar yazmak, üretim başlama bitiş zamanlarını belirtmek, adet girmek, teknik resimleri incelemek, operasyon talimatlarını okumak ve diğer benzer işlerin kağıtla yapıldığını hayal edin. Prodrun ile, tüm bu işlemler ve daha fazlası basit bir uygulama ile yapılabiliyor. Operatör Arayüzü uygulamamızın sektördeki en basit ve en kullanışlı operatör arayüzü olduğuna inanıyoruz. Bunu siz de tecrübe etmek istiyorsanız, uygulamamızı ücretsiz deneyebilirsiniz!


Prodrun’ın izlenebilirlik ilkesiyle tasarladığı önemli işletme süreçlerini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz.


Üretim Sektörü İçin ERPProdrun, üretim sektörü yöneticileri ve liderlerine, işletme verilerini gelir üreten bir eyleme nasıl dönüştürecekleri konusunda vizyon kazandırır ve üretim sektörüne özel tasarlanmış en basit bulut ERP ile izlenebilirlik ve karar verme süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur.