Prodrun’ın stok yönetimi ile işletmenizde dolaşan satın alma kalemleri, yarı mamul parçaları ve nihai ürünler gibi stok türlerini oldukça basit bir şekilde takip edeceksiniz. Her bir yarı mamul için gerekli stok bileşenlerini tanımlayarak ürün ağacınızı güvence altına alacaksınız. Üstelik tüm stok giriş ve çıkışları arka planda otomatik olarak gerçekleşecek. Malzemenin girişi, üretim parçasının üretimi ve nihai ürünün sevkiyatı gibi işlemlerde stok sayımı anlık ve otomatik olarak gerçekleşir.

Manuel Hareketleri Unutun

Süreçler olması gerektiği gibi işlediğinde, hiçbir stok hareketini manuel olarak girmenize gerek kalmayacak. Prodrun sizin için arka planda otomatik olarak tüm stoğa giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirir. Ne zaman isterseniz, stok hareketlerinin geçmişini görebilirsiniz. Ayrıca stok sistem uyarılarınız için minimum stok seviyelerini tanımlayabilirsiniz. Hepsi bir butona basmak kadar kolay!


Prodrun’ın izlenebilirlik ilkesiyle tasarladığı önemli işletme süreçlerini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz.


Üretim Sektörü İçin ERPProdrun, üretim sektörü yöneticileri ve liderlerine, işletme verilerini gelir üreten bir eyleme nasıl dönüştürecekleri konusunda vizyon kazandırır ve üretim sektörüne özel tasarlanmış en basit bulut ERP ile izlenebilirlik ve karar verme süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur.