İşletmenizin sevkiyat performansını görmek istiyorsanız, üretimden sonra gerçekleşen tüm sevkiyat bilgisini kontrol altına almanız gerekir. Her sevkiyat kaydı, müşterinin bir parçasına, miktarına ve önceden belirlenmiş termin tarihlerine bağlıdır. İzlenebilirlik halkasında olması için mutlaka bir üretim iş emri ile ilişkilendirilmelidir. Müşteriye gönderdiğiniz sevkiyat miktarı ürünün stok durumunu tetikler. Sistem müşterinin istediği teslimat tarihini kontrol ederek sevkiyat performansınızı iyileştirir. Tüm müşteri sevkiyat kayıtlarını anlık olarak analiz edebilirsiniz.

Sevkiyat, Prodrun’ın izlenebilirlik prensibinin son aşamasıdır. Bir müşteri sevk ettiğiniz ürün hakkında herhangi bir şey sormak istediğinde, hammaddenin girişinden ürünün müşteriye teslimatına kadar olan sürecin tamamı hakkında bilgi vermeye hazır olacaksınız. Güvenilirliğin gücü, kesinlikle izlenebilirliğin gücüne bağlıdır. Müşterinin de sizden istediği budur!


Prodrun’ın izlenebilirlik ilkesiyle tasarladığı önemli işletme süreçlerini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz.


Üretim Sektörü İçin ERPProdrun, üretim sektörü yöneticileri ve liderlerine, işletme verilerini gelir üreten bir eyleme nasıl dönüştürecekleri konusunda vizyon kazandırır ve üretim sektörüne özel tasarlanmış en basit bulut ERP ile izlenebilirlik ve karar verme süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur.