Üretim yapan işletmeler ürün-müşteri-tedarikçi süreçleriyle yakından ilgilidir. İşletmeler bu kaynakları doğru yönetecek bir yazılım arayışı içindedir. Prodrun, ürün-müşteri-tedarikçi kaynağı için tercih edilecek en doğru yazılım olabilir. Aşağıda bunun bazı sebeplerini sıraladık.

1. En hızlı ürün/operasyon tanımlama
Bir parça üretiyor ve çeşitli operasyonlardan geçiriyorsanız, bu operasyonları olabildiğince hızlı tanımlamanız gerekiyor.

2. En etkili müşteri/tedarikçi yönetimi 
Müşteriden gelen siparişler, satın alma siparişleri, mal kabul, sevkiyat, faturalar, ödemeler ve tahsilatlar birbiriyle ilişkili olmalı. Üretim sürecini doğrudan beslemeli ve izlenebilirlik yeteneğinizi artırmalı. 

3. En kolay üretim takip sistemi 

İş istasyonlarının anlık durumunu gerçek zamanlı ve her yerden takip edebilmelisiniz. Operatörler minimum süre kaybıyla veri girişi yapmalı. 

4. En otomatik stok yönetimi

Hammadde, yarı mamul ve bitmiş ürünlerin sayımı için olabildiğince az vakit harcamalısınız. Stoğa giriş ve çıkışlar otomatik olmalı.

5. En verimli raporlar ve maliyet analizi

Kazanç ve kayıpları görmek, işletmenizin olmazsa olmazıdır. İşletmenizi ölçmenin en iyi yolu onu raporlamaktır

İşletmenizde Prodrun’ı denemek istiyorsanız,
ücretsiz kayıt formumuzu doldurarak saniyeler içinde yazılımımızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Prodrun, üretim sektörü yöneticileri ve liderlerine, işletme verilerini gelir üreten bir eyleme nasıl dönüştürecekleri konusunda vizyon kazandırır ve üretim sektörüne özel tasarlanmış en basit bulut ERP ile izlenebilirlik ve karar verme süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur.